Elastron kimdir?

Elastron kimdir?

Elastron, Türkiye'de bulunan küresel bir termoplastik elastomer (TPE) üreticisidir. Kuzey Amerika, Çin ve Almanya'da ofisleri bulunan şirket, 50'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 

141378-whoiselastron.jpg

Elastron 1980 yılından bu yana termoplastik elastomerlerin geliştirilmesine, üretimine, pazarlanmasına ve satışına odaklanmaktadır. Elastron TPV, SEBS, SBS ve TPO bazlı serilerle ilk aşamadan son aşamaya kadar pek çok sektördeki kilit oyuncu konumundadır. Kurulduğumuz günden beri faaliyetlerimizde "dünden daha iyi olmak" felsefesine odaklanıyoruz.

Bir TPE uzmanı olarak kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti bizim için en önemli faktörlerdir. Bu kriterlere bağlı olarak, Elastron nitelikli ve deneyimli çalışanları ve güçlü geçmişiyle Otomotiv ve Çevre için gerekli Kalite Yönetim Sistemlerine uyum sağlamış durumdadır. Son teknoloji ürünü laboratuvar ekipmanlarının yanı sıra, Ar-Ge Merkezimiz, Elastron ekip üyeleri ve müşterileriyle işbirliği halinde pazar gereksinimlerini desteklemektedir.

Elliden fazla ülke ve tüm kıtalardaki küresel satışlar, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'daki satış ofisleri tarafından desteklenmektedir. Buna ek olarak, çok çeşitlilik gösteren distribütör ağları her zaman bir adım öne geçmemizi sağlamaktadır. Bu önemli kaynaklar, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklanmaktadır.

Tüm bu değerler ve çabalarımız, kendimizi müşterilerimize sürekli yüksek kalite ve yenilik sunan küresel bir TPE tedarikçisi ve doğru seçim olarak sunmamızı sağlamaktadır.