Biz Kimiz?

Elastron merkezi Türkiye'de olan, Kuzey Amerika, Çin, Almanya'da ofisleri bulunan termoplastik elastomer (TPE) üreticisidir ve dünya çapında 50 ülkeye ihracat yapmaktadır. 

141378-whoiselastron.jpg

Elastron TPE 1980 yılından itibaren termoplastik elastormerlerin (TPE) geliştirilmesi, üretimi, pazarlanması ve satışı için hizmet vermektedir. TPV, SEBS, SBS ve TPO bazlı ürünleri ile Elastron TPE birçok sektörde her aşamada kilit rol oynamaktadır. Kuruluşumuzdan itibaren "dün olduğundan daha iyi ol" felsefesine odaklanmış durumdayız.

TPE konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak, kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konulardır. Bu kriterlere dayalı olarak, Elastron TPE deneyimli çalışanları ve köklü geçmişi ile birlikte Otomotiv sektörü ve Çevre duyarlılığı için ihtiyaç duyulan Kalite Yönetim Sistemleri'ne sahiptir. Ar-Ge merkezimiz, yüksek teknoloji ürünü laboratuvar ekipmanlarının da yardımıyla, müşterileri ile işbirliği halinde pazar ihtiyaçlarına yönelik çalışmaktadır. Elliden fazla ülkede ve bütün kıtalarda gerçekleştirdiğimiz satış faaliyetlerimiz, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'daki satış ofislerimiz tarafından desteklenmektedir. Buna ek olarak, geniş çaptaki distribütör ağımız her zaman için bir adım önde olmamızı sağlamaktadır. Elastron'un bu değerli kaynakları, müşteri memnuniyetinin en yüksek düzeyde olmasına adanmıştır. Bütün bu değerler ve çabalar, bizim global çapta her zaman yüksek kalitede hizmet veren, yenilikçi bir TPE üreticisi olmamızı sağlamıştır.